Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Czy wierzysz w życie po śmierci? 07/04/2026
08.05.2026, 18:59
jesteśmy światłem tego świata
nie gaśnijmy w mroku oszukiwania duszy
nie gasnijmy wtedy gdy nas szuszy
nie czekajmy na to co daje fałszywą wiarę
trzymajmy się grubo na tym piedestale
nie gaśnijmy w mroku oszukiwania duszy
nie gasnijmy wtedy gdy nas szuszy
nie czekajmy na to co daje fałszywą wiarę
trzymajmy się grubo na tym piedestale
28.05.2026, 21:24
Nie wiem, czy wierzę, ale boję się, że istnieje. A ja już chce po tym życiu zakończyć swój byt całkowicie, więc nie chcę nic więcej, a już tym bardziej reinkarnacji.
Podstawą odwagi w byciu sobą jest odwaga w byciu nielubianym.
Jeżeli przestanie mieć znaczenie, co ludzie myślą o tobie - sięgniesz po wolność
10.06.2026, 12:53
Po tym co widziałem czego doświadczyłem jestem 10000% pewien że życie tu na ziemi w 4 gęstości nie jesf jedynym które jest nam pisane .
I'm not searching for happiness
I'm searching for peace
I'm searching for peace
no jestem ciekawa tych opowieści, ostatnie jakie słyszałam do ludzi STONT to były elaboraty Diabeu666 które namiętnie do mnie pisał co aktualnie przeżywa na fazie, co widzi i z kim rozmawia, tego nie da się odzobaczyć haha




