Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Amfetamina - Opinie o produkcie
20.04.2025, 00:32
Czeslawo
Czytałem o Twoim sporze ze znajomym kilka stron wcześniej, gdzie znakomita feta okazała się mieć lekko ponad 30% i w pełni zgodzę się z tym co mówisz teraz.
Nawet osoby na DM sprzedające produkt "prosto z kolby" oferują 30-50% (Oferty powyżej 80% czystości to moim zdaniem nic innego niż scam).
Załóżmy teraz, że każda para rąk podwaja wagę.
"Inwestor" zamawia większą partię z DM i robi z niej 15-25% po czym rozdaje detalicznym dilerkom, którzy robią z tego 7-10% i to w najlepszym wypadku.
Czytając jakie dawki ludzie zażywają, na 100% mogę zgodzić się z Twoimi spekulacjami dotyczącymi czystości amfetaminy od HighLife, co i tak oznacza, że to dalej lepszy wybór niż kupno od kolegi Sebastiana.
Nie było mi niestety dane badać amfetaminy w latach jej świetności, a pierwszy raz zdarzyło mi się to bodajże w 2018 albo 2019 - Wtedy nawet u co bardziej doświadczonych zawodników 50-70mg tej fryty potrafiło już wywołać srogie przestymulowanie.
Standardowe dawki wahały się wtedy w granicach 20-40mg.
Kiedy zobaczyłem recki osób piszących, że wrzucali po 200mg byłem przerażony.
Ciekawe czy jeszcze kiedyś uświadczymy rzutu, którego wystarczy mniej niż 50mg na sniff...
Czytałem o Twoim sporze ze znajomym kilka stron wcześniej, gdzie znakomita feta okazała się mieć lekko ponad 30% i w pełni zgodzę się z tym co mówisz teraz.
Nawet osoby na DM sprzedające produkt "prosto z kolby" oferują 30-50% (Oferty powyżej 80% czystości to moim zdaniem nic innego niż scam).
Załóżmy teraz, że każda para rąk podwaja wagę.
"Inwestor" zamawia większą partię z DM i robi z niej 15-25% po czym rozdaje detalicznym dilerkom, którzy robią z tego 7-10% i to w najlepszym wypadku.
Czytając jakie dawki ludzie zażywają, na 100% mogę zgodzić się z Twoimi spekulacjami dotyczącymi czystości amfetaminy od HighLife, co i tak oznacza, że to dalej lepszy wybór niż kupno od kolegi Sebastiana.
Nie było mi niestety dane badać amfetaminy w latach jej świetności, a pierwszy raz zdarzyło mi się to bodajże w 2018 albo 2019 - Wtedy nawet u co bardziej doświadczonych zawodników 50-70mg tej fryty potrafiło już wywołać srogie przestymulowanie.
Standardowe dawki wahały się wtedy w granicach 20-40mg.
Kiedy zobaczyłem recki osób piszących, że wrzucali po 200mg byłem przerażony.
Ciekawe czy jeszcze kiedyś uświadczymy rzutu, którego wystarczy mniej niż 50mg na sniff...
W kielni zero, a kielon napełnia się
