Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Uczciwe plusy i minusy "ćpania"
10.11.2025, 09:00
Żadna używka ogólnie nie ma zalet. Jaką zaletę może mieć ćpanie/palenie fajek/picie alkoholu?
To tylko chwilowy przyjemny stan, który każdy się skończy a żniwa z tego trzeba zbierać.
Największa wada narkotyków to izolowanie się od reszty i tłumienie emocji lub ich brak. Ciągle zmęczenie, zjazdy energetyczne. Stosowanie takie sporadyczne jeszcze okej, ale jak ktoś robi ciągi na tym to tylko życie krąży wokół tego jednego i gdzie tu jakaś wtedy zaleta. Jak ktoś ma poukładane w głowie i traktuje to jako odskocznie to można powiedzieć że jedyną zaletą jest chwilowy brak zmartwień i myśli, bycie optymistą
To tylko chwilowy przyjemny stan, który każdy się skończy a żniwa z tego trzeba zbierać.
Największa wada narkotyków to izolowanie się od reszty i tłumienie emocji lub ich brak. Ciągle zmęczenie, zjazdy energetyczne. Stosowanie takie sporadyczne jeszcze okej, ale jak ktoś robi ciągi na tym to tylko życie krąży wokół tego jednego i gdzie tu jakaś wtedy zaleta. Jak ktoś ma poukładane w głowie i traktuje to jako odskocznie to można powiedzieć że jedyną zaletą jest chwilowy brak zmartwień i myśli, bycie optymistą

