Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market
17.01.2026, 08:31
też czekam na gołębia z paczką , pozostaje cierpliwość po weekendzie pewnie będzie
...Ujrzałem Boga W Prochach I Się Nawróciłem ... Cały czas w pełni świadomy by samotności pewnie patrzeć w oczy... nie zawsze mogąc wybrać mniejsze zło lecz nawet wtedy czyniąc zło czynić dobro...powieżajac swe życie w rece Boga bo tylko on sie mną opiekuje a dogląda mnie śmierć...

