19.01.2026, 20:39
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.01.2026, 20:39 przez ChemicznySpokuj.)
Właśnie przyleciał gołąb z paczką i powiem że jak dla mnie zajefajne dawno nie jadłem fety ale jakościowo mi pasuje nie wiem jak wam , nie zarłem już od roku tego specyfiku ponad bo ostatnio od ducha miałem jak jeszcze był ten sort moim zdaniem godny polecenia , nie wrzuce zdjęć bo już rozkruszyłem przyszło mi w jednej grudzie 25g + 5g łącznie 30g i chyba widać po tym jak pisze że dobrze jest ,pozdrawiam zakup uznaje za udany
...Ujrzałem Boga W Prochach I Się Nawróciłem ... Cały czas w pełni świadomy by samotności pewnie patrzeć w oczy... nie zawsze mogąc wybrać mniejsze zło lecz nawet wtedy czyniąc zło czynić dobro...powieżajac swe życie w rece Boga bo tylko on sie mną opiekuje a dogląda mnie śmierć...