Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Czy wierzysz w życie po śmierci? 07/04/2026
Istnieje rownolegly wymiar naszego wymiar, w którym przebywają dusze wszystkich którzy opuściłi swoje ciała i mają się tam całkiem dobrze ,wiem że zabrzmi to niewiarygodnie i nie zależy mj aby ktokolwiek mi w to uwierzył ale widziałem i widuje niektórych z nich choćby w moim mieszkaniu żyją że mna conajmjuen cztery dysze które rozrabiają i co jakiś czas narażają mnie na wydatki bo lubią majsterkować z elektroniką ale nue są mj szkodliwe bynajmniej fizycznie i byc moze zabrzmi to dziwnie ale pomimo powyższego są wrażliwe na moje cierpienie zawsze pojawiają się gdg cos mnie boli
N8e mogę pisać jak to wygląda bo wiem jaki to wrażliwy temat z punktu widzenia nas ludzi wierzących czy nie .
Dla przykładu owe duszyczka lubią bawić się odkurzaczem często widywałem go rozłożonego na części w różnych miejscach mieszkanus i przez to byłem zmuszony okleić go w taki sposób
https://ibb.co/N2BR59N7
https://ibb.co/kksRrVX
Także odpowisdajac na powy,szs pytanie czy wierzę w zycie po smierci ,a to co widziałem i doświadczam odpowiedź jest oczywista jak najbardziej tak WIERZĘ całym sobą !
N8e mogę pisać jak to wygląda bo wiem jaki to wrażliwy temat z punktu widzenia nas ludzi wierzących czy nie .
Dla przykładu owe duszyczka lubią bawić się odkurzaczem często widywałem go rozłożonego na części w różnych miejscach mieszkanus i przez to byłem zmuszony okleić go w taki sposób

https://ibb.co/N2BR59N7
https://ibb.co/kksRrVX
Także odpowisdajac na powy,szs pytanie czy wierzę w zycie po smierci ,a to co widziałem i doświadczam odpowiedź jest oczywista jak najbardziej tak WIERZĘ całym sobą !
I'm not searching for happiness
I'm searching for peace
I'm searching for peace

