Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Przemyślenia narkomana
24.04.2026, 19:38
Dyskusja na czacie sprowokowała pewne przemyślenie:
Jeśli już zakładamy istnienie tych dwóch bajkowych tworów jakimi są Bóg i szatan - który jest tym złym?
Bóg pozwala na wybuchanie wojen, na których giną niewinni ludzie, pozwala na to, żeby małe dzieci zapadały na nowotwory etc.
Szatan za to każe złych ludzi.
No cóż.
Jeśli już zakładamy istnienie tych dwóch bajkowych tworów jakimi są Bóg i szatan - który jest tym złym?
Bóg pozwala na wybuchanie wojen, na których giną niewinni ludzie, pozwala na to, żeby małe dzieci zapadały na nowotwory etc.
Szatan za to każe złych ludzi.
No cóż.
W kielni zero, a kielon napełnia się
| Wiadomości w tym wątku |
|
Przemyślenia narkomana - przez doxyou - 04.04.2026, 12:02
RE: Przemyślenia narkomana - przez doxyou - 07.04.2026, 11:28
RE: Przemyślenia narkomana - przez doxyou - 11.04.2026, 20:06
RE: Przemyślenia narkomana - przez doxyou - 24.04.2026, 19:38
RE: Przemyślenia narkomana - przez TYTUS - 22.05.2026, 07:02
RE: Przemyślenia narkomana - przez doxyou - 22.05.2026, 19:02
RE: Przemyślenia narkomana - przez hulerkfow23 - 22.05.2026, 21:52
RE: Przemyślenia narkomana - przez doxyou - 17.06.2026, 01:30
|
