Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Żegnam Was
Witam chciałem się pożegnać , tu Inferno
Nie chce już Wam dupy zawracać i wgl.
Przepraszam wszystkich których uraziłem
Wyszedłem teraz z psychiatryka jest już lepiej ale dalej będę ćpać.
To mój ostatni post na forum
Trzymajcie się i glownie przepraszam Maniek
Fajnie było ale się skończyło.
Nie chce już Wam dupy zawracać i wgl.
Przepraszam wszystkich których uraziłem
Wyszedłem teraz z psychiatryka jest już lepiej ale dalej będę ćpać.
To mój ostatni post na forum
Trzymajcie się i glownie przepraszam Maniek
Fajnie było ale się skończyło.
| Wiadomości w tym wątku |
|
Żegnam Was - przez Surbeusz - 04.05.2026, 13:10
RE: Żegnam Was - przez TYTUS - 04.05.2026, 18:07
RE: Żegnam Was - przez Surbeusz - 04.05.2026, 18:45
RE: Żegnam Was - przez Rweqerew333 - 04.05.2026, 21:34
RE: Żegnam Was - przez doxyou - 05.05.2026, 11:06
RE: Żegnam Was - przez Surbeusz - 06.05.2026, 06:37
RE: Żegnam Was - przez kej9 - 06.05.2026, 13:11
RE: Żegnam Was - przez Konrad Curze - 06.05.2026, 13:51
RE: Żegnam Was - przez Bortak42 - 08.05.2026, 08:27
RE: Żegnam Was - przez DrakoMalfoy - 08.05.2026, 10:47
RE: Żegnam Was - przez DarkSonia - 08.05.2026, 17:26
RE: Żegnam Was - przez smakosz - 09.05.2026, 20:47
|

