Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Uczciwe plusy i minusy "ćpania"
22.05.2026, 08:29
Jak wy medikinet tak traktujecie i generalnie dostarcza on wam jakiś doznań to powiem tylko tyle - nie tykajcie stimow więcej, to jest lek dla osób z ADHD i to tak po prawdzie na zachodzie stosowany głównie młodych osob, bodajże widełki są od 12 do 17 roku życia.
Mowa tutaj o dawce stricte mające pozytywny wpływ na leczona osobę bez negatywnych doznań, w Polsce stosowany również u doroslych w dawkach najczęściej na granicy zalecanej dawki maksymalnej.
Na mnie i kilkoro znajomych medikinet działał jak już to bardziej na placebo, przy dawkach które zalecono mi brać zwyczajnie dostałem rozwolnienia takiego że prawie się odwodnilem.
Więc do brzegu, to samo co TYTUS napisał, no bo nie uwierzę że walisz to dla sportu ekstremalnego. Pozytywy w odczuciu osobistym zapewne są, ale czy substancje mają swoje zalety ?
Ja tylko napomkne że pomijając 4mmc, to większość "dopalaczy" które są czasami na równi wiekiem z klasykami, to została wytworzona jako lek, albo uległa minimalnym zmiana mającym na celu zapobiec rekreacyjnych zastosowań
Dla przykładu, w Polsce dostępny jest tylko jeden lek z bodajże 2 czy 3 istniejących i mających odnotowane aktywność i osoby z ADHD czy też Aspergerem a jest nim - bupoprion, czyli lek który należy do grupy katynonow z wzorem prawie że identycznym do 3 Cmc, jednak działa zupelnie inaczej
Mowa tutaj o dawce stricte mające pozytywny wpływ na leczona osobę bez negatywnych doznań, w Polsce stosowany również u doroslych w dawkach najczęściej na granicy zalecanej dawki maksymalnej.
Na mnie i kilkoro znajomych medikinet działał jak już to bardziej na placebo, przy dawkach które zalecono mi brać zwyczajnie dostałem rozwolnienia takiego że prawie się odwodnilem.
Więc do brzegu, to samo co TYTUS napisał, no bo nie uwierzę że walisz to dla sportu ekstremalnego. Pozytywy w odczuciu osobistym zapewne są, ale czy substancje mają swoje zalety ?
Ja tylko napomkne że pomijając 4mmc, to większość "dopalaczy" które są czasami na równi wiekiem z klasykami, to została wytworzona jako lek, albo uległa minimalnym zmiana mającym na celu zapobiec rekreacyjnych zastosowań
Dla przykładu, w Polsce dostępny jest tylko jeden lek z bodajże 2 czy 3 istniejących i mających odnotowane aktywność i osoby z ADHD czy też Aspergerem a jest nim - bupoprion, czyli lek który należy do grupy katynonow z wzorem prawie że identycznym do 3 Cmc, jednak działa zupelnie inaczej

