Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
To gówno mnie nie klepie - Stymulanty
22.05.2026, 17:35
(07.05.2026, 18:00)Lukas1985 napisał(a): Jak piszesz, że mówisz działanie olanzapiny to weź je omów a nie rzucisz jakimś zdaniem i to mocno splyconym i zadowolony.
A jaki chuj mnie obchodzi, czy rozumiesz mechanizm czegoś o czym akurat nie piszę?
Jeśli jesteś na tyle otępiony przez antydepresanty, że nie potrafisz poświęcić 20 minut na research, to poczekaj 20 miesięcy, aż najdzie mnie nastrój na omówienie działania neuroleptyków, żebyś mógł poczytać sobie o Olanzapinie, a w innym wypadku nie szczekaj mi pod każdym postem, że mam coś wyjaśniać.
Ewentualnie jeśli szukasz sobie prywatnego czatbota, to zgłoś się na PW po adres xmr, każdy ma swoją cenę
W kielni zero, a kielon napełnia się
| Wiadomości w tym wątku |
|
To gówno mnie nie klepie - Stymulanty - przez doxyou - 27.04.2026, 12:12
RE: To gówno mnie nie klepie - Stymulanty - przez GlasshanD - 27.04.2026, 12:21
RE: To gówno mnie nie klepie - Stymulanty - przez Bortak42 - 28.04.2026, 23:29
RE: To gówno mnie nie klepie - Stymulanty - przez horsii - 29.04.2026, 16:43
RE: To gówno mnie nie klepie - Stymulanty - przez TYTUS - 04.05.2026, 22:35
RE: To gówno mnie nie klepie - Stymulanty - przez Konrad Curze - 07.05.2026, 17:35
RE: To gówno mnie nie klepie - Stymulanty - przez Lukas1985 - 07.05.2026, 18:00
RE: To gówno mnie nie klepie - Stymulanty - przez Konrad Curze - 07.05.2026, 21:40
RE: To gówno mnie nie klepie - Stymulanty - przez doxyou - 22.05.2026, 17:35
|
