Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu High-Life.market
19.06.2026, 09:54
Dla informacji, nie dla kretyna powyżej:
Modafinil jest lipofilny i jego biodostępność per septum jest tak słaba, że bez sensu tam tą substancję.
Alfy nie mam pojęcia czy są lipofilne, czy może dobrze rozpuszczają się w wodzie. Pojęcie mam takie, że nosem słabo się z jakiegoś powodu wchłaniają i bardziej sensowne jest je połknąć. Kwestię waporyzowania przemilczę.
Z 4cmc podobno tak jest że nadaje się raczej tylko dojapnie; unikam żrących chlorów oraz walenia w nos ogółem więc niewiele doświadczenia, ale od tego vendora próbowałem niedawno. Działa jak typowy klef, to samo co 3cmc ale tak nie do końca, kto wie to wie. W porównaniu z 4mmc jest tak "na oko" 2x słabsze, znaczy 2x większe dawki bierę i 2x szybciej się kończy. I ciągle sraka bo cholestwo żrące i dupę urywa ale nie w pozytywnym znaczeniu
Dobrego tyle powiem że tanie to ale mają też NEP w podobnej cenie a wydajności NEPa bliżej 4mmc w przeliczeniu na g/24h. Dziękuję za przyjście na mój TED Talk.
DarkSonia
Wysyłanie idzie nadal tak samo, nic specjalnego nie zauważyłem. Mój rekord to 2 dni.
Modafinil jest lipofilny i jego biodostępność per septum jest tak słaba, że bez sensu tam tą substancję.
Alfy nie mam pojęcia czy są lipofilne, czy może dobrze rozpuszczają się w wodzie. Pojęcie mam takie, że nosem słabo się z jakiegoś powodu wchłaniają i bardziej sensowne jest je połknąć. Kwestię waporyzowania przemilczę.
(21.06.2026, 06:42)sliwomir napisał(a): Jestem ciekawy opini innych uużytkowników o 4 CMC od tego vendora.
Z 4cmc podobno tak jest że nadaje się raczej tylko dojapnie; unikam żrących chlorów oraz walenia w nos ogółem więc niewiele doświadczenia, ale od tego vendora próbowałem niedawno. Działa jak typowy klef, to samo co 3cmc ale tak nie do końca, kto wie to wie. W porównaniu z 4mmc jest tak "na oko" 2x słabsze, znaczy 2x większe dawki bierę i 2x szybciej się kończy. I ciągle sraka bo cholestwo żrące i dupę urywa ale nie w pozytywnym znaczeniu

Dobrego tyle powiem że tanie to ale mają też NEP w podobnej cenie a wydajności NEPa bliżej 4mmc w przeliczeniu na g/24h. Dziękuję za przyjście na mój TED Talk.
DarkSonia
Wysyłanie idzie nadal tak samo, nic specjalnego nie zauważyłem. Mój rekord to 2 dni.

