Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Diler miał 210 kg narkotyków wartych 10 milionów złotych. W sprzedaży pomagały mu dwi
20.06.2026, 01:03
(18.06.2026, 12:14)DarkSonia napisał(a): kiertnik82 ... ale przecieSZ wszystkie narkotyki wg naszego prawa ( i wszechobecnego prawa światowego ) to niebezpieczne substancje zagrażajONce życiu!
tylko alkohol jest spoko ( ten który jest zwykłą trucizną dla organizmu i nie ma praktycznie żadnej funkcji biologicznej w ciele )
no i papierosy - a tego już nawet komentować chyba nie muszem
albo 3ba się z tym pogodzić... albo czytać o kolejnych aresztowaniach strasznie groźnych przestępców, którzy zmuszajOM przeciez ludzióF do ćpania
Społeczna akceptowalność to jedno z kluczowych kryteriów statusu legalności danej rzeczy oraz czysta kalkulacja wyższych sfer, co się bardziej opłaca. Alko i fajki ciężej przedawkować, gdyż szybciej odczuwamy potencjalne negatywne efekty wynikające z overdosingu. Nie ukrywajmy, że sniff 300 mg mety to idealny pas startowy do nieba. Rząd nie chce żebyśmy przez przypadek wykitowali, na co jest większa szansa przy stymulantach.
Alko i fajki zabijają powoli i dostojnie, w akompaniamencie opijania zwycięstwa i porażki, wyjścia na fajkę na przerwie w pracy.
Imo topka handlarze co mają czysty towar i dobrej jakości oraz uczciwość wobec klienta to powinni mieć możliwość prowadzenia legalnie interesu, bo szkodzą najbardziej Ci, co nawet nie wiedzą czym handlują. Podziwiam tych zawodników co siedzą na 210 kg bombie, zwykłemu człowiekowi robi się niedobrze, jak na chacie jest więcej niż 10 g


