Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Amfetamina - Opinie o produkcie
20.06.2026, 09:04
Konwalia2568
Cytowany przez ciebie ma pewną rację, SWIM jadał w dawkach średnio 1g/doba (znaczy 25g starczało na prawie miesiąc) i pod koniec na serio czuł się jakby miał się rozchorować i porzygać jednocześnie. Cholerstwo podrażnia żołądek, "pachnie" i "smakuje" jak proszek do prania (pachnie majestatycznie?
) i SWIM przestawił się już na inne usprawniacze ADHD bo na samo wspomnienie robi mu już się niedobrze. Fakt, sucha wersja jest tania jak barszcz ale "you get what you pay for".
(dziewczyno na litość Boską zablokuj DMy bo nie dadzą ci żyć po tym co powiedziałaś
)
Cytowany przez ciebie ma pewną rację, SWIM jadał w dawkach średnio 1g/doba (znaczy 25g starczało na prawie miesiąc) i pod koniec na serio czuł się jakby miał się rozchorować i porzygać jednocześnie. Cholerstwo podrażnia żołądek, "pachnie" i "smakuje" jak proszek do prania (pachnie majestatycznie?
) i SWIM przestawił się już na inne usprawniacze ADHD bo na samo wspomnienie robi mu już się niedobrze. Fakt, sucha wersja jest tania jak barszcz ale "you get what you pay for".(dziewczyno na litość Boską zablokuj DMy bo nie dadzą ci żyć po tym co powiedziałaś
)

