Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Diler miał 210 kg narkotyków wartych 10 milionów złotych. W sprzedaży pomagały mu dwi
20.06.2026, 12:41
Konwalia2568
Pisalem już kiedyś, że stimami też kurewsko ciężko się zabić (jeśli masz zdrowe serce).
Tak samo wódką (jeśli masz wydolną wątrobę).
300mg nie jest pasem startowym do nieba. Fakt, odbije Ci, zrzygasz się, potelepie Cię, być może dojdzie do jakichś nieodwracalnych zmian w mózgu, ale nie umrzesz.
To wiadomości z USA stworzyły nam taki obraz substancji.
Za przykład weźmy wielce śmiercionosną napompowaną przez media "Flakka".
Tylko, że Flakka w Stanach na Florydzie brana jest przez ludzi, którzy są 4 dzień bez jedzenia, w pełnym słońcu i najprawdopodobniej w miksie z przeróżnymi substancjami poczynając od opioidów.
Nie bójcie się stymulantów bardziej niż alkoholu, tylko bierzcie je świadomie i z zachowaniem ostrożności.
Pisalem już kiedyś, że stimami też kurewsko ciężko się zabić (jeśli masz zdrowe serce).
Tak samo wódką (jeśli masz wydolną wątrobę).
300mg nie jest pasem startowym do nieba. Fakt, odbije Ci, zrzygasz się, potelepie Cię, być może dojdzie do jakichś nieodwracalnych zmian w mózgu, ale nie umrzesz.
To wiadomości z USA stworzyły nam taki obraz substancji.
Za przykład weźmy wielce śmiercionosną napompowaną przez media "Flakka".
Tylko, że Flakka w Stanach na Florydzie brana jest przez ludzi, którzy są 4 dzień bez jedzenia, w pełnym słońcu i najprawdopodobniej w miksie z przeróżnymi substancjami poczynając od opioidów.
Nie bójcie się stymulantów bardziej niż alkoholu, tylko bierzcie je świadomie i z zachowaniem ostrożności.
W kielni zero, a kielon napełnia się
