21.06.2026, 19:54
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.06.2026, 20:00 przez DarkSonia.)
(21.06.2026, 16:52)HariboWPP napisał(a): Dziwna akcja. Miało nie być tego klejącego się pyłu, a tu jednak wielki powrót. Pamiętam, że Paweł kiedyś miał też w brązowym pyle mefa, ale był suchy jak pieprz. Mi on wygląda jak temat od jednego bazaru na cebuli. Generalnie nie ufam ketonom w takiej postaci. Szkoda, bo czaiłem się na zakupy u tego bazarkowicza.
przecież HL jeszcze nie wrzucił nowego sortu, tylko go dop. zapowiedział - że będzie
( tzn zasugerował w ost wiadomości ... jeśli to dobrze odebrałam, to będzie nowy sort 4MMC )
strzelam, że tego żółtawo-pomarańczowo-brązowego-lepiącego pyłu nie będzie... albo będzie w jakiejś ciekawej promo... bo aktywne to to jest, tylko widać że tam już trzeba to ogarnąć ( doczyścić ) i może jeszcze da radę to ładnie układać w paski.