Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Branie będąc na lekach psychotropowych
21.06.2026, 21:26
Wszystko zalezy od tego jaka czestotliwosc przyjmowaniia leku, jaka dawka oraz od jakiego czasu trwa leczenie.
Jezeli zazywamy dany lek codziennie w dawkach gornego progu czy tez ilosci jaka legalnie lekarz moze nam przykazac zazywac itp. przez przykladowo rok czasu to za zadne skarby swiata po 5 dniach nagle magicznie sladu po nim nie bedzie. W takiej sytuacji (w zaleznosci od leku bo wiekszosc to chyba losowo wybiera dany lek ssri czy snri) nie krocej jak 3 tygodnie dany lek bedzie mial tzw okres poltrwania czyli zwyczajnie tak jakby normalnie w dniu cpania przyjal swoja dawke.
Wniosek jest jeden - zastanowic sie czy chce sie byc zdrowym czy nacpanym
Jezeli zazywamy dany lek codziennie w dawkach gornego progu czy tez ilosci jaka legalnie lekarz moze nam przykazac zazywac itp. przez przykladowo rok czasu to za zadne skarby swiata po 5 dniach nagle magicznie sladu po nim nie bedzie. W takiej sytuacji (w zaleznosci od leku bo wiekszosc to chyba losowo wybiera dany lek ssri czy snri) nie krocej jak 3 tygodnie dany lek bedzie mial tzw okres poltrwania czyli zwyczajnie tak jakby normalnie w dniu cpania przyjal swoja dawke.
Wniosek jest jeden - zastanowic sie czy chce sie byc zdrowym czy nacpanym

