Czat
Chat
Blog
Zaufane sklepy
Kontakt
Więcej
FAQ
Polityka prywatności
Regulamin
Szukaj
Użytkownicy
Administracja
Zaloguj się
Rejestracja
SMTP
Zaloguj się
X
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła
Zaloguj się
Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Na temat używek
Zdrowie i detoks
Lęki jak sobie z tym radzicie?
Oznacz fora jako przeczytane
Nowa zawartość
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Pokaż ostatni post
Lęki jak sobie z tym radzicie?
0 głosów - średnia: 0
1
2
3
4
5
TYTUS
Młodszy Chorąży
432
229
#10
Wczoraj
, 06:52
(Ten post był ostatnio modyfikowany:
Wczoraj
, 07:06 przez
TYTUS
.)
Sugeruje odpoczynek od wszystkich używek.
Działa, serio
(21.06.2026, 17:07)
HariboWPP napisał(a):
A jakieś naturalne metody? Suple, zioła- oprócz marihuany?
Spróbuj dziurawiec może
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży gdy się nią dzieli.
Odpowiedz
Więcej
Szukaj
Odpowiedz
Starszy wątek
Nowszy wątek
Wiadomości w tym wątku
Lęki jak sobie z tym radzicie?
- przez
HariboWPP
- 21.06.2026, 14:11
RE: Lęki jak sobie z tym radzicie?
- przez
Konwalia2568
- 21.06.2026, 14:18
RE: Lęki jak sobie z tym radzicie?
- przez
doxyou
- 21.06.2026, 14:25
RE: Lęki jak sobie z tym radzicie?
- przez
HariboWPP
- 21.06.2026, 14:36
RE: Lęki jak sobie z tym radzicie?
- przez
KiszczaK
- 21.06.2026, 14:39
RE: Lęki jak sobie z tym radzicie?
- przez
doxyou
- 21.06.2026, 14:44
RE: Lęki jak sobie z tym radzicie?
- przez
kej9
- 21.06.2026, 15:02
RE: Lęki jak sobie z tym radzicie?
- przez
GlasshanD
- 21.06.2026, 15:22
RE: Lęki jak sobie z tym radzicie?
- przez
HariboWPP
- 21.06.2026, 17:07
RE: Lęki jak sobie z tym radzicie?
- przez
TYTUS
-
Wczoraj
, 06:52
Pokaż wersję do druku
Tryb normalny
Tryb drzewa