Ja na swoją paczkę czekałem niecałe dwa tygodnie, wliczając w to dwa dni wolne. Vendor pisał, że paka przepadła w drodze i musiał być reship. Druga paka dotarła już w czasie regulaminowym. Pakowanie było w porządku, waga się zgadzała, sam produkt (3cmc) jakościowo dobry.