(Wczoraj, 15:38)doxyou napisał(a): porkchop
Twoje dwa ostatnie wpisy nie zostały zamieszczone, bo wciąż masz nałożoną moderację, gdybyś nie zaczął swojej kariery na forum od awantur i prowokacji, to pewnie miałbyś ją już zdjętą.
Ktoś nie zaakceptował Ci posta, bo widocznie było to kolejne oskarżenie wobec vendora, nie poparte dowodami.
Nikogo nie bronię, a przedstawiam Ci fakty funkcjonowania forum... I funkcjonowania w społeczeństwie, z czym masz ewidentny problem.
Problem to raczej Ty masz skoro wczesniejsze posty masz za wszczynanie awantury.
czyli nie moge bez dowodow ocenic zle vendora partnerskiego ? mam sam myslec nad tym a vendor sugeruje ale wie ze nie da rady.konkretny ten vendor- no kontakt niemal identyko co przy zakupach.
ja tam od razu bylen pewien ze jedyna opcja by vendor szanował choc troche klientow. ta trucizna ma za nim chodzic dopuki sprzedaje i
, wprowadzajac ( zanizajac) poziom. Jego podtawa - jak i Seby z 3 klatki zadne internetowe.