Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Twoje sposoby na upały? 24/06/26
Wczoraj, 19:13
W weekend ma byc u mnie 37, pożyczam dmuchawe z roboty a jak pierdolnę przed nią michę z lodem to będę miał arktykę na melinie 
Do tego jakieś na maxa zimne kefiry ewentualnie maślanka, zero alko, woda z cytryną i można podchodzić do baletów
Epsiakos
Z tym turbanem to racja jest, to najlepsze co można na głowę założyć w taką temperaturę.
W robocie zawijam se na głowę koszulkę białą to nie ma nic lepszego serio.
Żadne czapki czy inne chujostwo, tylko materiał

Do tego jakieś na maxa zimne kefiry ewentualnie maślanka, zero alko, woda z cytryną i można podchodzić do baletów

Epsiakos
Z tym turbanem to racja jest, to najlepsze co można na głowę założyć w taką temperaturę.
W robocie zawijam se na głowę koszulkę białą to nie ma nic lepszego serio.
Żadne czapki czy inne chujostwo, tylko materiał
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży gdy się nią dzieli.
| Wiadomości w tym wątku |
|
Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - przez TYTUS - Wczoraj, 11:34
RE: Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - przez KiszczaK - Wczoraj, 11:51
RE: Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - przez Konwalia2568 - Wczoraj, 12:07
RE: Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - przez TYTUS - Wczoraj, 17:24
RE: Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - przez DarkSonia - Wczoraj, 18:04
RE: Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - przez Epsiakos - Wczoraj, 18:40
RE: Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - przez TYTUS - Wczoraj, 19:13
RE: Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - przez horsii - Wczoraj, 19:42
RE: Twoje sposoby na upały? 24/06/26 - przez Krecik - 20 minut(y) temu
|

