Czat
Chat
Blog
Zaufane sklepy
Kontakt
Więcej
FAQ
Polityka prywatności
Regulamin
Szukaj
Użytkownicy
Administracja
Zaloguj się
Rejestracja
SMTP
Zaloguj się
X
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła
Zaloguj się
Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Na temat używek
Pytania i odpowiedzi
Co to może być?
Oznacz fora jako przeczytane
Nowa zawartość
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Pokaż ostatni post
Co to może być?
0 głosów - średnia: 0
1
2
3
4
5
TYTUS
Młodszy Chorąży
441
231
#4
Wczoraj
, 19:38
(Ten post był ostatnio modyfikowany:
Wczoraj
, 19:39 przez
TYTUS
.)
Może to pellet jest? Na amfetaminie to gówno jest. Opis działania pasuje, kolor się zgadza xd
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży gdy się nią dzieli.
Odpowiedz
Więcej
Szukaj
Odpowiedz
Starszy wątek
Nowszy wątek
Wiadomości w tym wątku
Co to może być?
- przez
Krecik
-
Wczoraj
, 19:09
RE: Co to może być?
- przez
horsii
-
Wczoraj
, 19:11
RE: Co to może być?
- przez
Krecik
-
Wczoraj
, 19:23
RE: Co to może być?
- przez
TYTUS
-
Wczoraj
, 19:38
RE: Co to może być?
- przez
Krecik
-
Wczoraj
, 19:49
RE: Co to może być?
- przez
horsii
-
Wczoraj
, 19:41
RE: Co to może być?
- przez
DarkSonia
-
Wczoraj
, 19:54
RE: Co to może być?
- przez
Krecik
-
Wczoraj
, 20:06
RE: Co to może być?
- przez
TYTUS
-
Wczoraj
, 20:26
RE: Co to może być?
- przez
Krecik
-
Wczoraj
, 20:29
RE: Co to może być?
- przez
Epsiakos
-
Wczoraj
, 22:51
RE: Co to może być?
- przez
KiszczaK
-
3 godzin(y) temu
RE: Co to może być?
- przez
doxyou
-
2 minut(y) temu
Pokaż wersję do druku
Tryb normalny
Tryb drzewa