(Wczoraj, 19:38)TYTUS napisał(a): Może to pellet jest? Na amfetaminie to gówno jest. Opis działania pasuje, kolor się zgadza xd
(Wczoraj, 19:49)Krecik napisał(a): Momentem w ogóle poczułem zapach fety w nosie xdxdxd