Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Co to może być?
A tera?
https://postimg.cc/wtgVfQj5
Nie chce mi się tu wkleić foto bezpośrednio
https://ibb.co/ccN3Q0MM
https://postimg.cc/wtgVfQj5
Nie chce mi się tu wkleić foto bezpośrednio
https://ibb.co/ccN3Q0MM
(Wczoraj, 20:06)Krecik napisał(a): Dokładnie! Moje ma jeszcze w sobie jakieś śmieci - czarne farfocle ale to jak byk zanieczyszczenia. Cóż to? To sobie poczytam co w zasadzie już walnąłem 😅 i żyje xd
To moje gowno- podsyłam foto:
https://i.postimg.cc/HxpfnwpG/IMG-7821.jpg
https://ibb.co/ccN3Q0MM
| Wiadomości w tym wątku |
|
Co to może być? - przez Krecik - Wczoraj, 19:09
RE: Co to może być? - przez horsii - Wczoraj, 19:11
RE: Co to może być? - przez Krecik - Wczoraj, 19:23
RE: Co to może być? - przez TYTUS - Wczoraj, 19:38
RE: Co to może być? - przez Krecik - Wczoraj, 19:49
RE: Co to może być? - przez horsii - Wczoraj, 19:41
RE: Co to może być? - przez DarkSonia - Wczoraj, 19:54
RE: Co to może być? - przez Krecik - Wczoraj, 20:06
RE: Co to może być? - przez TYTUS - Wczoraj, 20:26
RE: Co to może być? - przez Krecik - Wczoraj, 20:29
RE: Co to może być? - przez Epsiakos - Wczoraj, 22:51
RE: Co to może być? - przez KiszczaK - 3 godzin(y) temu
RE: Co to może być? - przez doxyou - 2 minut(y) temu
|

