4 godzin(y) temu(Ten post był ostatnio modyfikowany: 4 godzin(y) temu przez Alannnnn.)
( 4 godzin(y) temu)doxyou napisał(a): Alannnnn
Brałem Pregabalinę w dawkach 600-1200mg z Tramadolem i nic mi nie było - ale nie wiadomo jak zadziała to na kolegę.
Nie wiem tylko po chuj tam ta hydroksyzyna. Dla złagodzenia działania histaminowego, czy po prostu żeby delikwenta uśpić?
Tak na świąd, miala byc prometazyna ale gostek mi napisal ze nie przyszla mu to wjebal mi hydro ale dawkowanie nie za duze akurat nie uspi a co do dawkowania dla kolegi myslisz ze 20ml zeby popijal i poczuje czy wiecej/mniej?
I jeszcze jedno bo rowniez mam Hydromorfon - nie ma o nim watku chyba a ja do tworzenia opisow sie nie nadaje a moze ktos ma wiedze jak polepszyc wchlanianie? Doustnie ma 10-30% a donosowo 40-60% ale wiem ze jakies myki z jakas oliwa z oliwek zeby sie wchlanialo lepiej itp bo dziala spoko ale drogie to, to chce wykorzystac dobrze a w okablowanie nie wale a do dupy nie mam pojecia w jaki sposob zebh sie wchlonelo😬😬