Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Codzienna suplementacja?
3 godzin(y) temu
horsii Daily, Daily. I tak nie turbię więc mi zależy na tym żeby trochę podreperować się ze względu na słabszą ostatnio kondycję psycho fizyczną. Wróciłem już srogo do aktywności fizycznej w pracy plus jakieś cardio i 15k dziennie kroków, to teraz za biochemię organizmu chcę się wziąć. Stąd padło pytanie i czy ten mix byłby okay?
| Wiadomości w tym wątku |
|
Codzienna suplementacja? - przez HariboWPP - Wczoraj, 22:54
RE: Codzienna suplementacja? - przez TYTUS - Dzisiaj, 07:08
RE: Codzienna suplementacja? - przez Dead Nightmares - 11 godzin(y) temu
RE: Codzienna suplementacja? - przez horsii - 4 godzin(y) temu
RE: Codzienna suplementacja? - przez Dead Nightmares - 3 godzin(y) temu
RE: Codzienna suplementacja? - przez HariboWPP - 3 godzin(y) temu
RE: Codzienna suplementacja? - przez Dead Nightmares - 3 godzin(y) temu
RE: Codzienna suplementacja? - przez HariboWPP - 2 godzin(y) temu
RE: Codzienna suplementacja? - przez horsii - 1 godzinę temu
RE: Codzienna suplementacja? - przez HariboWPP - 1 godzinę temu
RE: Codzienna suplementacja? - przez horsii - 20 minut(y) temu
RE: Codzienna suplementacja? - przez HariboWPP - 16 minut(y) temu
|

