(Wczoraj, 19:33)porkchop napisał(a): Problem to raczej Ty masz skoro wczesniejsze posty masz za wszczynanie awantury.
(Wczoraj, 19:33)porkchop napisał(a): czyli nie moge bez dowodow ocenic zle vendora partnerskiego ?