Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
4-CMC - Opinie o produkcie
31.01.2026, 13:15
@"Fidel" a próbowałeś od Pawła 4cmc?
Ciekawi mnie które dla Ciebie byłoby lepsze bo dla mnie nie wiem czy te właśnie o którym piszesz nie wypadło trochę lepiej
Ciekawi mnie które dla Ciebie byłoby lepsze bo dla mnie nie wiem czy te właśnie o którym piszesz nie wypadło trochę lepiej
Be objective and honest.
04.03.2026, 07:07
Witam, czy czwórka klefedronowa ,to dalej takie szkiełko? Proszę o jakieś aktualne zdjęcie jeśli była zmiana softu.
28.04.2026, 17:14
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.04.2026, 17:14 przez DrakoMalfoy.)
Ostatnio było coś o kolorze strasznie jasno pomarańczowym odcieniu co wyglądało niby jak biały o straszne specyficznym zapachu lekow? Po rozmowie z V wiem ze juz jest coś innego jeżeli ktoś miał lub ma zdjęcie to poprosiłbym
Be objective and honest.
27.05.2026, 14:37
Testowane niedawno, z wyglądu normalne białe kryształy działające jak należy.
Ale... strasznie po tym człowiek cuchnie. Dosłownie nie idzie na tym wyjść do ludzi czy sklepu bo jebie tak, że aż wstyd im patrzyć w oczy.
Nie wiem co jest z ketonami od tego vendora bo po 4-mmc było to samo. Nigdy nie miałem takiego problemu z tymi sortami, no wiadomo po klefie człek cuchnie chemią ale tutaj to już inna liga.
Ale... strasznie po tym człowiek cuchnie. Dosłownie nie idzie na tym wyjść do ludzi czy sklepu bo jebie tak, że aż wstyd im patrzyć w oczy.
Nie wiem co jest z ketonami od tego vendora bo po 4-mmc było to samo. Nigdy nie miałem takiego problemu z tymi sortami, no wiadomo po klefie człek cuchnie chemią ale tutaj to już inna liga.
29.05.2026, 18:34
Dla mnie 4cmc które miałem z 2 miesiące temu jebalo bardzo dziwnie nawet nie wiem do czego porównać leki? Apteka? Mam nadzieję że wroci jakość z kiedyś.. 3mmc 🥲
Be objective and honest.
30.05.2026, 11:42
(29.05.2026, 18:34)DrakoMalfoy napisał(a): Dla mnie 4cmc które miałem z 2 miesiące temu jebalo bardzo dziwnie nawet nie wiem do czego porównać leki? Apteka? Mam nadzieję że wroci jakość z kiedyś.. 3mmc 🥲
Takie małe pytanko - NEP od tego vendora też tak jebie? Się zastanawiam czy zamawiać ociupinkę na "próbę uczuleniową" bo jeżeli tak to warto chyba już tylko białko od tego Pana zamawiać.
Serio walisz po tych ketonach tak, że zachowanie jakiegokolwiek stealthu jest niemożliwe. Jak tak ma być to chyba sobię daruję.
30.05.2026, 11:51
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.05.2026, 11:52 przez DrakoMalfoy.)
biernackia NEP, zawsze kiedy zamawiałem to był PETARDA, wygląd i działanie 11/10 - z opinii palaczy tylko było to jakieś parę miesięcy temu
Be objective and honest.
31.05.2026, 12:10
kurcze pamiętam ostatnie aktualizacje [HL] z fotami, temat wyglądał jak ideał narkotyku do kruszenia
31.05.2026, 17:36
Tak ale później się zjebalo pisałem do vendora z ciekawości napisał że po weekendzie wstawi aktualizacje paru produktów więc coś szykuje dla wszystkich chyba fajnego
Be objective and honest.




