Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Alkoholizm
11.03.2026, 05:31
Picie wódki zawsze kończy się z głową w kiblu i spawami jak na platformach wiertniczych, piwo kilka razy do roku dla smaku i tyle z mojego picia. Jak ktoś gdzieś w tym wątku wcześniej pisał dużo się naoglądałem za dzieciak, stąd może ten dystans a może i nawet obrzydzenie.
17.03.2026, 06:01
z dnia na dzien zdecydowalem sie rzucic alkohol po 1.5 roku codziennego picia 3-5 piw, czuje sie o 20-30% wydajniejszy w kazdym aspekcie zycia + mam chec na robienie czegokolwiek xD polecam kazdemu
30.05.2026, 13:29
(27.02.2026, 14:08)Radwa Tataze napisał(a): piję kaj ino wstnę nie uważam siebie za alkusa kilka piw dziennie raz w miesiącu przerwa ;/ trochę mi brakuje przez te 2-3 dni przerwy alko pozdrawiam wiareNie musisz tak uważać,ale wpisujesz się idealnie w obraz alkoholizmu.U siebie widzę że ostatnio łatwo puszczają mi hamulce i jak już zacznę to ciągnę do końca.A na następny dzień nawet nie typowy kac,tylko zobojętnienie,anhedonia.
13.06.2026, 00:57
"Kilka piw dziennie" - Każde regularne zażywanie substancji to uzależnienie.
W kielni zero, a kielon napełnia się



![[Obrazek: Gemini-Generated-Image-gv9ab3gv9ab3gv9a.png]](https://i.ibb.co/BHvDCRYk/Gemini-Generated-Image-gv9ab3gv9ab3gv9a.png)
