Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Patenty:
Wczoraj, 01:55
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj, 01:56 przez DannyDeVito.)
(21.06.2026, 14:16)doxyou napisał(a): DannyDeVito
Inferno to nie diabeł.
Lekarz z powodu nowych przepisów już nie wypisze Ci recepty na leki kontrolowane jeśli nie masz historii.
Konieczna jest przynajmniej jedna wizyta fizyczna.
W glebokiej lekarskiej pizdzie maja wsztstkie przepisy. To jest grupa spoleczna ktora ma w dupie przepisy ich dotyczace. To jakim cudem byle magik bez zajrzenia w ikp wystawil mi recepte na 0.5 alproxu 1op? Napisalem tylko w komentarzu ze zostawilem wydane opakowanie na wyjezdzie i prosze o wypisanie kolejnego. Nawet nie dzwonil.
Edit: A Inferno to kto? Da sie sprawdzic za co ktos dostal bana?
Patrz Komu Ufasz
Wczoraj, 02:25
DannyDeVito
Podeślesz mi tego lekarza na DM?
Jestem bardzo ciekawy i poświęcę te kilkadziesiąt złotych żeby sprawdzić.
Z mojej wiedzy wynika, że zgodnie z prawem lekarz nie może wystawić recepty na leki kontrolowane (np. opio, benzo) bez przynajmniej pierwszej wizyty fizycznej.
Kontynuować leczenie owszem może, ale pierwsza wizyta musi być e gabinecie
Zaznaczam, że mogę pieprzyć głupoty, bo "gdzieś to słyszałem", s aktualnie jestem zbyt zaspany na robienie researchu.
Inferno nie był nikim, o kim warto dyskutować.
Podeślij stronkę na PW. Z góry dzięki.
Podeślesz mi tego lekarza na DM?
Jestem bardzo ciekawy i poświęcę te kilkadziesiąt złotych żeby sprawdzić.
Z mojej wiedzy wynika, że zgodnie z prawem lekarz nie może wystawić recepty na leki kontrolowane (np. opio, benzo) bez przynajmniej pierwszej wizyty fizycznej.
Kontynuować leczenie owszem może, ale pierwsza wizyta musi być e gabinecie
Zaznaczam, że mogę pieprzyć głupoty, bo "gdzieś to słyszałem", s aktualnie jestem zbyt zaspany na robienie researchu.
Inferno nie był nikim, o kim warto dyskutować.
Podeślij stronkę na PW. Z góry dzięki.
W kielni zero, a kielon napełnia się
Wczoraj, 05:10
doxyou
Nie, nie pieprzysz głupot, jest dokładnie tak jak mówisz.
Mi zjebanej dorety nie chcieli wystawić na gębę a tu mowa o jakimś benzo XD
Ewidentnie detpulowi się fartowne wylosowało a lekarz miał w piździe szukać co i dlaczego.
Nie, nie pieprzysz głupot, jest dokładnie tak jak mówisz.
Mi zjebanej dorety nie chcieli wystawić na gębę a tu mowa o jakimś benzo XD
Ewidentnie detpulowi się fartowne wylosowało a lekarz miał w piździe szukać co i dlaczego.
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży gdy się nią dzieli.


