Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Ufasz sprzętom elektronicznym, czy wolisz tradycyjne? 17/04/2026
18.04.2026, 22:36
wlasnie pisze tego posta golebiem pocztowym
zalezy o jakich sprzetach mowa, sila rzeczy niemalze niemozliwym jest niekorzystanie z dobrodziejstw postepu, bo to rownoznaczne z wykluczeniem spolecznym, chyba ze zyje sie w jakiejs komunie na wygwizdzie jak amisze czy cos
zalezy o jakich sprzetach mowa, sila rzeczy niemalze niemozliwym jest niekorzystanie z dobrodziejstw postepu, bo to rownoznaczne z wykluczeniem spolecznym, chyba ze zyje sie w jakiejs komunie na wygwizdzie jak amisze czy cos
09.05.2026, 02:11
ufanie sprzeNTOM elektronicznym...
jak można ufać kurwie która na |Ciebie donosi
jak można ufać kurwie która na |Ciebie donosi
09.05.2026, 03:50
Jak to nie chcesz, aby cni technoligarchowie z Doliny Krzemowej, za pomocą algorytmów i AI Ciebie profilowali, aby później sprzedać Twoje dane Wielkiemu Bratu i losowym korporacjom?
28.05.2026, 21:16
Nie ufam, ale nie wyobrażam sobie rezygnować z technologii.
Podstawą odwagi w byciu sobą jest odwaga w byciu nielubianym.
Jeżeli przestanie mieć znaczenie, co ludzie myślą o tobie - sięgniesz po wolność
05.06.2026, 19:30
Nie ufam kalkulatorowi, wolę liczydło
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży gdy się nią dzieli.
10.06.2026, 21:34
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.06.2026, 21:35 przez kiertnik82.)
Zależy jakie sprzęty mamy na myśli, niektórym ufam, a innym nie do końca. Dla przykładu jeżeli np. weźmiemy kalkulator to tutaj raczej ciężko o błąd, a jeżeli bym wziął nawigacje to już tutaj jest mniejsza pewność. Sam kilkukrotnie wylądowałem w szczerym polu lub kierowała mnie pod zakaz wjazdu. Jestem zdania, że w dzisiejszych czasach trzeba korzystać ze sprzętów i technologii, taki mamy świat, że bez tego było by nam ciężej...jednocześnie możemy sprawdzać daną wiedzę np. z innymi źródłami.





